Diamenty w pierścionkach zaręczynowych

Dzisiejsi klienci mogą być zakłopotani przez szeroki wachlarz pierścionków zaręczynowych. Czy powinieneś wybrać klasykę? Może kupisz współczesny pierścionek z wyjątkowym kamieniem. Opcji jest wiele – sprawdź najgorętsze trendy!

Niedopowiedziany urok klasyków

Klasyczne pierścionki zaręczynowe wykonane są z żółtego lub białego złota 585, które uważane jest za bardzo korzystne cenowo. Diamenty są najbardziej preferowanym kamieniem szlachetnym w klasycznych pierścionkach zaręczynowych ze względu na doskonały blask, kształt i trwałość. Diamenty mają najwyższą ocenę w skali Mohsa, co oznacza, że ​​tylko inny diament może je zarysować. Klasyczne pierścionki zaręczynowe brylant w koronie i są widoczne na dłoni, pasujące do obrączek i eksponujące kamień.

Nowoczesne obrączki

Warto zastanowić się nad nowoczesną biżuterią poszukując wyjątkowego pierścionka. Projektanci używają nie tylko różowego czy nawet czarnego złota, ale także wyjątkowych kamieni szlachetnych, które pod względem piękna rywalizują z diamentami. Nowoczesne pierścionki mają oszałamiające szafiry, tanzanity i szmaragdy, które można osadzać pojedynczo lub z małymi diamentami lub kamieniami półszlachetnymi. W przeciwieństwie do standardowych pierścieni, stosuje się wycięcia markizy, owalu, poduszek i gruszki.