Idealny pierścionek na zaręczyny

Eleganckie, ponadczasowe piękno, trwałość i łatwość noszenia to tylko kilka cech, które powinien mieć pierścionek zaręczynowy. Właścicielka takiego kawałka powinna być z tego zadowolona.

Nie możesz się pomylić z żadnym z nich!

Jeśli chodzi o trudności związane z pierścionkiem zaręczynowym, najczęściej wymieniane są jego rozmiar, forma i materiał. Ten pierścionek będzie noszony na co dzień, dlatego ważne jest, aby wybrać złoto, które będzie warte Twoich pieniędzy – 585 sztuk złota to dobra opcja. Przy zakupie złota lepszej jakości należy również wziąć pod uwagę projekt pierścionka oraz sposób mocowania kamienia lub kamieni. Zdecydowanie najbardziej rozpowszechnionym sposobem jest „łapanie” kamienia w cztery lub więcej łap, a następnie wiązanie go wiązaniem katonowym. Kamień wyróżnia się w tej scenerii, więc nie będziesz w stanie zaczepić o niego ubrania. Oprócz armatury kanalizacyjnej innym powszechnym typem kamienicy jest komin kanalizacyjny. Kamienie można oświetlać zarówno od góry, jak i od dołu, co jest zaletą. Oprócz złotej obroży z jednym kamieniem istnieje wiele alternatywnych opcji dla minimalistów.

Jaki kamień wybrać do pierścionka zaręczynowego?

Wykonywano je z diamentów do niedawna, kiedy okazało się, że są w złym stanie. Dzięki dzisiejszym projektantom możesz teraz wybrać cenny kamień, który doceni odbiorca Twojego prezentu. Szafiry, szmaragdy, rubiny i tanzanity to jedne z najpopularniejszych kamieni szlachetnych, które produkuję. Diamenty w kolorze czarnym przyciągają wzrok, są współczesne i całkowicie zsynchronizowane z aktualną modą.