Pierścionek zaręczynowy z różowego złota

Zaręczyny są bez wątpienia bardzo szczególnym dniem w życiu każdej pary. Liczy się w nim dosłownie wszystko – miejsce, pogoda, jedzenie i przede wszystkim – pierścionek zaręczynowy. Każda kobieta ma inny gust, co sprawia, że wybór tego jedynego symbolu miłości nie jest wcale taki prosty. Na rynku znaleźć można tysiące wzorów, przeróżne kolory złota, kamienie szlachetne jakby wyciągnięte z bajki – łatwo się w tym pogubić. Co więcej – pierścionek zaręczynowy posiada swój rozmiar, kolejną rzecz, która jest wręcz kluczowa w przypadku udanych zaręczyn – w końcu każdy pragnie, aby pierścionek został na palcu i przede wszystkim się na niego zmieścił! W tym przypadku, bardzo przydatna będzie miarka jubilerska – wystarczy ją zamówić i w tajemnicy sprawdzić, jaki rozmiar pierścionka potrzeba dla naszej ukochanej.

Różowe złoto – dla kogo?

Różowe złoto jest mieszanką złota żółtego i miedzi. Posiada równie dobre właściwości co złoto klasyczne, jednak zaskakuje swoim niecodziennym kolorem. Pierścionki zaręczynowe z różowego złota to idealny wybór dla pań, które cenią sobie kobiecość, romantyczność i delikatność. Zwłaszcza, kiedy połączy się je z białym szafirem, diamentem lub morganitem – od samego patrzenia miłość unosi się w powietrzu! Dla tych, którzy stawiają na nieszablonowość – różowe złoto i czarny diament, to połączenie wywołujące ekscytację!

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Warto postawić na salon jubilerski online. Zamówienie czegoś przez Internet to prosta sprawa, można to zrobić w domu, w pracy – nie wzbudzając większych podejrzeń. Dodatkowo, część salonów jubilerskich online – np. SAVICKI, posiadają w swojej ofercie opcję dyskretnej dostawy. Nawet jeżeli przesyłka dostanie się w ręce Twojej drugiej połówki, etykieta nie zdradzi jej zawartości. Dodatkowo każdy klient kupujący pierścionek zaręczynowy z kolekcji SAVICKI otrzymuje rabat na obrączki ślubne, które są wręcz oszałamiająco piękne! Jubiler przychodzi z pomocą również w przypadku rozmiaru – miarkę jubilerską zamówić możesz bezpłatnie!