Pierścionki zaręczynowe – najnowsza moda

Jeśli chodzi o propozycje małżeńskie w przeszłości, tradycyjny pierścionek z białym diamentem oprawiony w żółte złoto był oczywistą opcją dla przyszłego pana młodego. Ze względu na coraz bardziej zróżnicowany wybór sklepów jubilerskich dostępnych dzisiaj, wybór tylko jednego pierścionka stał się znacznie trudniejszy. W cenionych salonach możemy znaleźć pierścionki z kamieniami szlachetnymi w dziwnych, przyciągających wzrok kolorach i formach, a także pierścionki z kamieniami szlachetnymi w dziwnych, przyciągających wzrok kolorach i kształtach. Jakie są obecnie najbardziej stylowe modele? Sprawdź!

Diament w ciemności

Pierścionek z czarnym brylantem to intrygujący pomysł, który przypadnie do gustu kobiecie lubiącej awangardowy styl i poszukującej czegoś odbiegającego od normy. Ciekawy kamień wydaje się bardzo efektowny, gdy trzyma się go w dłoni i dodaje subtelnej elegancji osobie, która go nosi. Polikrystaliczna struktura czarnych diamentów jest niezwykła w porównaniu z krystaliczną strukturą ich białych odpowiedników. Oznacza to, że pomimo tego, że zostały fachowo wypolerowane, nie błyszczą ani nie błyszczą.

Brylant i organizacja

Kiedy pierścionek z ogromnym diamentem pośrodku, otoczony mniejszymi kamieniami tworzącymi charakterystyczną obwódkę, zwaną aureolą, zostanie umieszczony na jej palcu, będzie zachwycona. Pierścienie aureoli są niezwykle ozdobne i mają arystokratyczny wygląd. Zachowują swoje znaczenie w obliczu zmieniających się mód i stylów.
Dwa paski ozdobione są pierścieniami.
Obrączki, które składają się z dwóch cienkich obrączek, a nie z jednej obrączki, to najnowszy dodatek do branży jubilerskiej, na który warto zwrócić uwagę. Pomiędzy dwoma oddalonymi od siebie „paskami” znajduje się kamień szlachetny.

Tanzanit

Pierścionki zaręczynowe z tanzanitu, które mają oszałamiający kamień o lekko niebieskim odcieniu, cieszą się w ostatnich latach coraz większą popularnością. Cechą wyróżniającą jest trichroizm modnych kamieni. Ponieważ tanzanity są rzadkim i cennym kamieniem szlachetnym, biżuteria z nich wykonana jest niezwykle cenna. tanzanit jest oszałamiający, gdy jest osadzony w żółtym złocie, ale jest jeszcze bardziej oszałamiający, gdy jest osadzony w wariantach białym lub różowym.